روزنامه باطله

خرید و فروش روزنامه باطله با منصفانه ترین قیمت در محل شما؛

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید با لمس دکمه زیر در تلفن همراه خود با ما تماس بگیرید.

 

روزنامه باطله

اگر تجربه اسباب‌کشی داشته باشید، احتمالا برایتان پیش آمده که برای جلوگیری از شکسته شدن وسیله­‌های شکستی و حساس یا تمیز کردن شیشه‌­ها و نظافت فضای خانه جدید از روزنامه باطله استفاده کنید. علاوه بر این مورد، روزنامه‌­های باطله در شرکت­های خدماتی­-نظافتی، شرکت­‌های مخصوص حمل و نقل و انتقال اسباب و وسایل، شرکت­‌های تعمیراتی و... نیز به کار گرفته می­‌شوند. اگر شما هم جهت انجام کار خاصی به این روزنامه‌های باطل شده احتیاج پیدا کردید، می­‎‌توانید از خدمات ما بهره­‌مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش روزنامه باطله تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

روزنامه باطله را از کجا بخرم؟

اگر شما هم برای کارهای خود به روزنامه نیاز دارید، شاید به عنوان اولین راه جهت تهیه آن، به خریدن روزنامه‌­های روز از کیوسک‌­های روزنامه فروشی فکر کرده باشید. لازم است بدانید که با انتخاب این روش دچار دو مشکل اساسی می­‌شوید؛ اول اینکه کیوسک‌­های روزنامه فروشی، روزنامه‌­ها و مجلات خود را به قیمت روز و درج شده روی آن به شما می‌­فروشند.

 مشکل بعدی­ که ممکن است با آن مواجه شوید، این است که بهتر است بدانید هیچ یک از کیوسک­‌های روزنامه، حاضر نیستند تمام روزنامه‌­های موجود خود را به شما بفروشند. توصیه ما شما عزیزان جهت رفع این مشکل این است که حجم روزنامه مورد نیاز خود را از شرکت­‌هایی که به صورت عمده به فروش روزنامه باطله می‌­پردازند، تهیه کنید. انجام این کار باعث می‌­شود علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن زمان، مقدار زیادی در هزینه‌­های خرید روزنامه باطله هم صرفه جویی شود.

خریدار روزنامه باطله

دلایل خرید روزنامه باطله برای اسباب کشی، نظافت و...

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا برای انجام اموری نظیر؛ نظافت، تمیز کردن شیشه‌­ها، پیچیدن وسایل شکستنی و... از روزنامه باطل شده استفاده می­‌کنند یا آیا می­‌توان جایگزین مناسب‌­تری برای آن پیدا کرد. در پاسخ به این سوال خوب است که بدانید روزنامه از ایام قدیم، یکی از بهترین و به صرفه ترین گزینه‌­ها جهت تمیز کردن شیشه‌­ها، پوشاندن پنجره‌­ها جهت مشخص نشدن فضای داخل خانه، بازسازی و رنگ کردن بنا بوده است.

یکی دیگر از دلایلی که از روزنامه باطله هنگام اسباب کشی استفاده می­‌کنند، داشتن بافت منسجم آن است. این نوع کاغذها به خاطر اینکه دارای بافتی منسجم و به نسبت ضخیم هستند، باعث ایجاد فاصله بین وسایل می­شوند و با این کار در صورت وارد شدن به اشیا، نمی‌گذارند آنها دچار شکستگی شوند و فشار وارد شده را مهار می‌­کنند.

قیمت هر کیلو روزنامه باطله چقدر است؟

مراکز فروش روزنامه باطله شده توانسته اند به بسیاری از شرکت­‌های نظافتی، حمل و نقل بار، خدماتی و... در جهت تامین و فراهم کردن حجم عمده روزنامه منقضی شده مورد نیازشان کمک کنند. این شرکت­ها با خرید کیلویی روزنامه می­توانند حجم زیادی روزنامه را در اختیار داشته باشند و دیگر نیازی به تهیه آن از طریق کیوسک­ها آن هم به صورت محدود نداشته باشند.

علاوه بر نکات گفته شده، فروش روزنامه به صورت کیلویی باعث شده که شما دیگر هزینه گزافی را جهت خرید روزنامه باطله به قیمت روز پرداخت نکنید. شما مشتریان عزیز می­‌توانید جهت خرید روزنامه به صوررت کیلویی، از خدمات ضایعات کاغذ نجاتی بهره­‌مند شوید.

قیمت روزنامه باطله

همانطور که گفته شد، در صورتی که مایل به خرید روزنامه باطله به مقدار زیادی هستید، باید آن را از شرک­ت‌های فروش عمده روزنامه باطله تهیه کنید. در چنین شرایطی به جای اینکه روزنامه را به قیمتی که روی آن درج شده خریداری کنید، به قسمت عمده می­‌خرید. در صورت خرید روزنامه در حجم بالا، قیمت آن به صورت کیلویی محاسبه خواهد شد. در نظر داشته باشید که هر یک کیلو روزنامه حدودا شامل 9 ورق است.

قیمت روزنامه باطله

خرید روزنامه باطله از ضایعات کاغذ نجاتی

ضایعات کاغذ نجاتی، یکی از مراکز فروش روزنامه باطله و کاغذ باطله می­‌باشد که روزنامه مورد نیاز بسیاری از شرکت‌­های خدماتی، نظافتی و... تامین می‌­کند. این مرکز به صورت عمده به فروش کاغذهای باطله می‌­پردازد.

 اگر شما هم برای کارهای خود نیاز به حجم زیادی روزنامه دارید، می­‌توانید از خدمات ضایعات کاغذی بهره‌­مند شوید. این مرکز به فراهم کردن روزنامه‌­های باطله به صورت کیلویی و عمده پرداخته و بعد از خرید شما، طی کوتاه‌­ترین زمان ممکن آنها را به آدرس مورد نظرتان ارسال می­‌کند. شما عزیزان می‌­توانید در صورت تمایل، با یکی از شماره‌­های درج شده در صفحه وب سایت تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌­مند شوید.