درباره ما


چرا به خرید ضایعات کاغذ روی آوردیم؟

خرید کاغذ ضایعات برای ما، تنها یک تجارت نیست. ما با عشق و علاقه به کره زمین، پا به این تجارت گذاشتیم و به این ترتیب، علاوه بر مدیریت یک کسب و کار به سایرین کمک خواهیم کرد تا در زمین تمیزتری زندگی کنند.

همه ساله، تعداد زیادی از درختان برای تهیه کاغذ و سایر مصارف، قطع شده و از دل جنگل ها خارج می شود. استفاده بی رویه از وسایل کاغذی می تواند بر شدت این امر بی افزاید و در این میان بازیافت کاغذ این جنگل زدایی سراسری را تا حد بسیاری کاه خواهد داد. ما در انبار ضایعات کاغذ نجاتی، با خریداری انواع کاغذ باطله و بازیافت آن ها، می کوشیم گامی بلند در بهبود شرایط کره زمین برداریم و تا به امروز اقدامات بسیار زیادی را در این راستا به انجام رسانده ایم.

رسالت ما در انبار ضایعات کاغذ نجاتی

ما در انبار نجاتی می کوشیم به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های شناخته شده در زمینه بازیافت و به عنوان خریدار کاغذ ضایعات عمده، یک معامله سه سر برد را برای شما و خود ایجاد کنیم.

کاغذ های باطله را می توان در تولید محصولات مختلفی اعم از جعبه های بسته بندی، کاغذ های کاهی، شانه های تخم مرغ و سایر انواع کالاهای کاغذی که سفیدی کاغذ در آن ها اهمیت چندانی ندارد به کار برد. پاکسازی محیط زیست از کاغذهای باطله علاوه بر کمک به تمیز تر شدن محیط زیست به طور مستقیم، با تاثیر بر کاهش قطع درختان می تواند عمری دوباره به زمین این سیاره آبی ببخشد و به این ترتیب آینده فرزندان ما ار از خطرات احتمالی دور کند.


قصد فروش ضایعات کاغذ را دارید؟ با ما تماس بگیرید


09128900563